İlbet Kredi Kartı İle Ödeme Seçeneği

İlbet kredi kartı ile ödeme seçeneği kullanıcıları için sunulmuş ödeme seçenekleri arasından biridir. MasterCard, Visa geçerli tüm kredi kartları ile ödeme yapabileceğiniz gibi oldukça rahat bir şekilde hesabınıza da para aktarımı yapabilirsiniz. Bu hizmetin kolay ve rahat olmasının sebebi ise günümüzde kredi kartlarının çok yaygın ve sıklıkla kullanılıyor olmasıdır. Kullanıcıların oldukça günlük hayatlarında aşina oldukları bu yöntem hesaba para aktarma konusunda da kullanıcılar için rahat olmaktadır. Bu yöntemi kullanabilmek için hesabınızı bahis sitesi sayfasını tanıtmalı ve oradan hesabınıza kredi kartı ile para aktarımı yapmalısınız. Bu kredi kartı ile para aktarımından herhangi bir sorun yaşadığımızda ise canlı destek ekibi tüm ödeme yöntemlerinde sizlere destek olduğu gibi bu ödeme yönteminde de destek olacaktır. 7/24 başvuru yapıp sorunuzu sorabilirsiniz.

İlbet Ödeme Seçenekleri

İlbet ödeme seçenekleri kullanıcılara sunulmuş tüm ödeme seçenekleridir. Bu seçenekler banka havalesi yöntemi kredi kartı ile ödeme sanal kartlar, ecopayz gibi papara gibi kartlar ile para aktarımı gerçekleştirebilirsiniz. Bu para aktarımına hem hesabınıza hem de hesabınızdan dışarıya doğru yapabilirsiniz bu da aslında hesabınızda kazandığınız paraları da çekebilme özelliğini vermektedir. Çekme işlemini yapmadan önce 24 saat öncesinden en az bildirim yapmalısınız. Bu bildirimin sebebi ise kullanıcıların siteye olduğundan haberdar olmaması ve ne olur ne olmaz her durumda son hala bırakmadan işlemlerini gerçekleştirmeleridir.

İlbet Ödeme Destek

İlbet ödeme işlemlerinde destek ekibi yine her zaman olduğu gibi yanınızdadır. Tüm ödeme işlemlerinde geçireceğiniz sürecin tamamını destek ekibi ile yapabilir ve bu süreci çok daha kısa ve sorunsuz atlatabilirsiniz. Bazı durumlarda ödeme yöntemleri ve ödeme şekilleri kafa karıştırıcı olabilir kullanıcılar için ve bu durumun önüne geçebilmek için İlbet sayfası ödeme destek hesabını aktif tutmaktadır. Siz de herhangi bir durumda bu hesaptan hizmet alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*